Tá Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd ar cheann de na monaróirí agus na soláthróirí is iontaofa ar Solis 5-10 High Voltage Inverter sa tSín, tacaíonn sé le seirbhís saincheaptha freisin. Fáilte chun Inverter Ardvoltais Solis 5-10 chun cinn a cheannach i stoc ónár mhonarcha.
Cén fáth Roghnaigh Linn?
1. Saineolas Cruthaithe Os cionn 15 Bliain i nGrian:
Déanann ár nGnólacht Speisialtóireacht I nDearadh Inverters Do Thionscadail Fóntas Agus Tá Stair Chruthaithe de Níos mó ná 500MW d'Acmhainn Shuiteáilte aige. Maoiniú T&F: Infheistíocht T&F Bliantúil de 15% den Ioncam Comhlán, Cabhraíonn sé Le Linn a Choinneáil Reatha Le Treochtaí Nua Eangaí (Stáisiúin Cumhachta Fíorúla).
2. Ollstóráil Líonra Loighistic Domhanda:
Ag Úsáid 3 Shuíomh Mol Sa tSín, san Eoraip, agus sna Stáit Aontaithe Mheiriceá Chun Amanna Seachadta Mear. Custaim: Láimhseálann Speisialtóirí Custaim an Doiciméadúchán Le hAghaidh Allmhairí/Onnmhairí chun Moill a Dhíchur.
3. Cliant-Tacaíocht Láraithe 24/7 Tacaíocht Theicniúil:
Soláthraíonn Innealtóirí Ilteangacha Réiteach Fabhtcheartú agus Nuashonruithe Firmware. Bulc-lascainí: Praghsáil Solúbtha d'Orduithe Níos Mó ná 500 (100-250 Aonad a Bhaineann Úsáid as Lascainí Bunaithe ar Chainníocht).
Cur síos ar Tháirgí
cad é Inverter Ardvoltais Solis 5-10?

Tá an Solis Inverter deartha go sonrach le haghaidh córais mhóra chumhachta gréine, ag cothromú-fheidhmíocht ardchaighdeáin agus iontaofacht d’úsáid tráchtála agus thionsclaíoch agus inscálaithe le haghaidh breisithe córais amach anseo. Tá an t-inverter seo deartha chun riachtanais arda suiteálacha fótavoltach an lae inniu a shásamh, ag baint úsáide as teicneolaíocht inverter PV ceannródaíoch le haghaidh táirgeacht fuinnimh in éineacht le stíl thionsclaíoch marthanach. Tá an t-inverter deartha chun nascadh le eagair ghréine a uasmhéadaíonn an táirgeacht fuinnimh bunaithe ar shuíomh an tsuímh, infhaighteacht acmhainní gréine, aschur ó mhodúil, agus srianta ar shuiteáil córais PV ar leith don suíomh.
cad iad na buntáistí a bhaineann leis an Inverter?
1. Réitigh éifeachtacha fuinnimh ó thaobh costais
Caillteanais Chórais Laghdaithe:Optamaíonn halgartaim laistigh den inverter tiontú AC-go-DC, ag laghdú caillteanais ó 3%-5%.
Solúbthacht i Roghanna Gléasta:Is iad na trí mhodh atá ar fáil chun inverter a shuiteáil ná balla, cuaille, agus raca saincheaptha ag brath ar shrianta do shuíomh oibre ar leith.
2. Monatóireacht Casta
Anailísíocht scamall-Bunaithe:Soláthraíonn sé léargais ar mhéadracht feidhmíochta, ar bhrath lochtanna agus ar fholáirimh chothabhála trí dheais atá áisiúil don úsáideoir.
Foláirimh maidir le Cothabháil Choisctheach:Sainaithnítear saincheisteanna féideartha (m.sh., róthéamh inverter) go luath, ag laghdú costais deisiúcháin faoi 25%.
3. Inbhuanaitheacht
Déantúsaíocht Nialais Dramhaíola:Úsáideann an próiseas déantúsaíochta ábhar athchúrsáilte mar aon le próisis atá tíosach ar fhuinneamh atá ag teacht le cuspóirí Comhshaoil, Sóisialta agus Rialtais (ESG).
Gnéithe Tacaíochta Eangaí:Cumas tacú le rialáil voltais agus cobhsú minicíochta chun athléimneacht an eangach leictreach a fheabhsú.
cad iad Gnéithe de Solis 5-10 High Voltage Inverter?
1. Ard-Éifeachtúlacht agus Feidhmíocht
Teicneolaíocht Chliste MPPT:Úsáideann sé halgartaim Uasta Rianaithe Pointe Cumhachta chun aschur ó phainéil ghréine a uasmhéadú chun níos mó fuinnimh a tháirgeadh ó na painéil is cuma cé mhéad solas na gréine a bhuaileann na painéil. Ligeann sé seo do na painéil ghréine fuinneamh a sholáthar go comhsheasmhach beag beann ar an leibhéal solais atá ag taitneamh ar na painéil.
Comhoiriúnacht Leathan Ionchur Voltais:Ceadaíonn raon ionchuir voltais an inverter comhoiriúnacht le raon leathan de chineálacha painéil gréine agus riachtanais eangaí.
Caillteanas Ísealchumhachta:Laghdaítear dramhaíl fuinnimh chun an leibhéal éifeachtúlachta is airde sa tionscal a bhaint amach le dearadh teirmeach éifeachtach agus le heilimintí dearaidh a bhfuil caillteanas íseal ag baint leo.
Cén Fáth a bhfuil sé Tábhachtach:A more efficient inverter will provide a higher return on investment (ROI) to the customer, as independent research has shown that there is a 5-10% increase in energy output for inverters >96% éifeachtach i gcomparáid leo siúd le héifeachtúlachtaí níos ísle.
2. Inscálaitheacht agus Comhtháthú
Dearadh Modúil:Cumasaíonn sé oibríochtaí comhthreomhara le haghaidh cumais leathnaithe gan an córas iomlán a athdhearadh. Comhéadann córais modúlach gan uaim le cadhnraí agus le córais bhainistíochta fuinnimh chliste.
Prótacail Chumarsáide:Tá inverters comhoiriúnach le gléasanna SCADA, Modbus, agus SNMP atá ann cheana le haghaidh monatóireachta fíor-ama agus rochtain a fháil ar shonraí anailíse.
Cén Fáth Tá Sé seo:Tá scalability ríthábhachtach i bhforbairtí móra. Le dearadh modúlach, laghdaítear costais chaipitiúla tosaigh de 20%-30% i gcomparáid le dearaí traidisiúnta.
3. Comhlíonadh agus Sábháilteacht
Deimhnithe ag domhanda: CE, IEC 62109, UL 1741 agus cód eangaí comhlíontach san Eoraip, i Meiriceá Thuaidh agus san Áis-An tAigéan Ciúin.
Comhlíontach le EMC: Buail le caighdeáin idirnáisiúnta Trasnaíochta Leictreamaighnéadacha nó sáróidh tú iad ionas nach gcuirfidh tú isteach ar fheidhmchláir íogaire. Cúiseanna le Ceannach: Léiríonn ár ndeimhnithe duit go bhfuil ár gcuid táirgí liostaithe in OL, gur féidir iad a úsáid le haon fheiste eile atá ar Liosta OL, go gcomhlíonann siad na dlíthe náisiúnta go léir, agus go gcabhraíonn siad le dliteanas a íoslaghdú.
Dearbhú Táirgeachta

1. Luaigh-de-Déantúsaíocht na hEalaíne
Déantúsaíocht Uathoibrithe:Soláthraíonn táthú robotic agus calabrú beachtas an táirge céanna ar gach reáchtáil táirgeachta agus cabhraíonn siad le níos mó ná 10,000 táirge a tháirgeadh in aghaidh na míosa.
I-Tástáil Tí:Déantar dianthástáil mí-úsáide (tástáil creathadh agus timthriall teirmeach) chun a chinntiú go n-oibreoidh na inverters i gceart faoi choinníollacha oibriúcháin an-ard agus íseal.

2. Rialú Cáilíochta
100% Dó-I dTástáil:Oibrítear gach inverter go leanúnach ar feadh 72 uair an chloig sula seoltar chuig custaiméirí iad lena chinntiú nach dteipfidh orthu ar a shuiteáil.
Deimhnithe ISO 9001:Faightear Deimhniú ISO 9001 trí nósanna imeachta agus prótacail dhian um dhearbhú cáilíochta a leanúint a cheadaíonn inrianaitheacht agus cuntasacht uasta.

3. Seirbhísí Saincheaptha
Cláir OEM/ODM:Brandáil, firmware agus pacáistiú a shaincheapadh de réir riachtanais an chustaiméara.
Comhlíonadh an Mhargaidh Áitiúil:Comhlíonann na táirgí go léir Deimhnithe an mhargaidh áitiúil agus Rátálacha Voltais (IEC vs NEC).
Conclúid
Is réiteach réitithe don todhchaí agus straitéis é an Solis 5-10 Inverter High Voltage do chliaint mórdhíola atá ag cuardach éifeachtúlachta, inscálaitheacht agus comhlíonadh. Seachadann an t-inverter an costas aonaid agus an luach is mó tar éis seachtainí de thástáil dhian agus ranníocaíocht T&F, cuirfidh ár dtáirgí agus ár gcuideachta luach gan sárú ar fáil dár gcliaint i margadh gréine iomaíoch ar fud na cruinne. Beidh comhpháirtithe ag tacú go gníomhach le cliaint mórdhíola gréine chun a gcuid riachtanas ón soláthraí fuinnimh a bhaint amach agus a shárú go rathúil sna blianta amach romhainn.
Clibeanna Te: Inverter Ardvoltais Solis 5-10, An tSín Solis 5-10 High Voltage Inverter monaróirí, soláthraithe, monarcha
paraiméadair táirge
| BILEOG SONRAÍ | S6-EA3P(5-10)KAA-NV-ND-H | |||
| Múnlaí | 5K | 6K | 8K | 10K |
| Ceallraí | ||||
| Cineál ceallraí | Li-ian | |||
| Raon voltas ceallraí | 120 - 600 V | |||
| uas. muirear / urscaoileadh cumhachta | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW |
| Muirear / urscaoileadh reatha | 0 - 25 A | 0 - 50 A | ||
| Battery Isc | 80 A | |||
| Cumarsáid | FÉIDIR / RS485 | |||
| Aschur AC (taobh greille) | ||||
| Cumhacht aschurtha rátáilte | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW |
| uas. cumhacht aschuir dealraitheach | 5 kVA | 6 kVA | 8 kVA | 10 kVA |
| Voltas greille rátáilte | 3/N/PE, 380 V / 400 V | |||
| Raon voltas greille | 320 - 460 V | |||
| Minicíocht rátáilte greille | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Reatha aschur greille rátáilte | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| uas. sruth aschuir | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Fachtóir cumhachta | >0.99 (0.8 le - 0.8 i léig) | |||
| THDi | < 3% | |||
| Ionchur AC (taobh greille) | ||||
| uas. cumhacht ionchuir | 7.5 kW | 9 kW | 12 kW | 15 kW |
| Reatha ionchur rátáilte | 11.4 A | 13.8 A | 18.2 A | 22.8 A |
| Voltas ionchuir rátáilte | 3/N/PE, 380 V / 400 V | |||
| Minicíocht rátáilte | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Éifeachtúlacht | ||||
| Éifeachtúlacht an AE | 97.51% | |||
| Gearrtar / urscaoileadh BAT go AC max. éifeachtúlacht | 97.50% | |||
| Cosaint | ||||
| Cosaint in aghaidh-oileáin | Tá | |||
| Aschur thar chosaint reatha | Tá | |||
| Cosaint ciorcad gearr | Tá | |||
| Cosaint droim ar ais ceallraí | Tá | |||
| Aicme cosanta / catagóir ró-voltais | I / II (Ceallraí), III (Príomh) | |||
| Sonraí Ginearálta | ||||
| Toisí (W × H × D) | 600 × 500 × 210 mm | 600 × 500 × 230 mm | ||
| Meáchan | 24.3 kg | 26.9 kg | ||
| Topology | Trasfhoirmeoir | |||
| Féin-ídiú (oíche) | < 25 W | |||
| Raon teochta comhthimpeallach oibriúcháin | -25 ~ +60°C (>45 céim) | |||
| Taise choibhneasta | 0 - 95% | |||
| Cosaint isteach | IP66 | |||
| Astaíocht torainn (tipiciúil) | < 46.9 dB(A) | |||
| Coincheap fuaraithe | Fuarú nádúrtha | |||
| uas. airde oibríochta | 4000 m | |||
| Caighdeán nasc greille | VDE-AR-N 4105/GA 50549-10 & GA 50549-1/EN50549SW/GA 50549FI/DK1 & DK2 | |||
| Caighdeán sábháilteachta | IEC/GA 62109-1/-2, IEC/GA 61000-6-1/-3 | |||
| Gnéithe | ||||
| nasc DC | Breiseán nasc tapa | |||
| nasc AC | Breiseán nasc tapa | |||
| Taispeáint | Táscaire LED & Bluetooth + APP | |||
| Cumarsáid | CAN, RS485, Roghnach: Wi-Fi, Cellular, LAN | |||







